04433439828

09352323803

ارومیه خیابان استادان – روبروی بانک شهر

اطلاعات تماس

ماساژ سوئدی

ماساژ سوئدی، نوعی از مدیتیشن است که در هنگام سخن از ماساژ درمانی جزء اولین انتخاب‌هایی است که به ذهن می‌رسد. ماساژ سوئدی امروزه به عنوان یکی از بهترین انواع ماساژ درمانی شناخته شده است و یکی از اهداف اولیه و اصلی آن آرام کردن کل بدن است. این کار با مالش ماهیچه‌ها در جهت بازگشت خون به قلب انجام می‌شود. اما ماساژ سوئدی فواید و مزایایی فراتر از آرامش دارد. ماساژ سوئدی برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم ماهیچه‌ها، بهبود جریان و انعطاف‌پذیری بسیار مفید است.

1. ماساژ شامل مالش طولانی و با فشار، مالیدن، اصطکاک، ضربه زدن، و تکان دادنبا دست است. ماساژ درمانی سوئدی فراتر از آرامش می‌رود. ماساژ سوئدی فوق العاده مفید برای افزایش سطح اکسیژن در خون، کاهش سموم عضلات، بهبود گردش خون، انعطاف پذیری بدن و کاهش تنش است.

مطالعه انجام شده توسط مرکز ملی طب مکمل و جایگزین، که درنیویورک تایمزبه چاپ رسید، نشان داد که افرادی که ۴۵ دقیقه ماساژ درمانی سوئدیدریافت می‌کنند، این ماساژ کاهش قابل توجهی درسطح هورمون استرس، کورتیزول، و همچنین تولید آرژینین و که می‌تواند منجر به افزایش کورتیزول شود، را در بدن آن‌ها در پی دارد. همچنین می‌تواند درافزایش تعداد لنفوسیت‌ها، که سلول‌های سفید خون هستند و بخشی از سیستم ایمنی بدن می‌باشند کمک کند.

تکنیک‌های دیگر ماساژ درمانی سوئدی شامل فشار دایره‌ای توسط دست و کف دست، ورز دادن، ضربه زدن، خم کردن و کشش می‌باشند. قبل و حین ماساژ سوئدی ارتباط به درمانگر حفظ می‌شود تا در صورت لازم ماساژ سفارشی شود. حرکات اصلی ماساژ درمانی سوئدی به شرح زیر می‌باشند.

افلوراژ: مالش های طولانی و با کف دو دست فشار: شل شدن عضلات و افزایش گردش خون ضربه: با کف دست و انگشتان تحریک عضلات و رفع تنش لرزش: با استفاده ازدست یا یکدستگاه برای ایجاد حرکت سریع که باعث شل و آرام شدن عضلات می‌شود اصطکاک: با فشار، سریع، به صورت حرکت دایره‌ای معمولا به آزادی گره های عضلانی انجام می‌شود نباشد.

چرا ماساژ درمانی سوئدی محبوب است؟ ماساژ سوئدی به دلایل بسیاری یک ماساژ مقدماتی مناسبی است. اولین دلیل این است این نوع ماساژ شامل حرکات بلند و مالشی و در عین حال ضربات ملایم است. برخلاف سایر ماساژهای سبک نظیرِ شیاتسو یا تایلندی این ماساژ به طور خاص برای افزایش گردش خون در تمام عضلات استفاده می‌شود. محبوبیت این ماساژ به دلیل اینکه فراتر از یک ابزار برای آرامش، در حال افزایش است.

یک جلسه ماساژ سوئدی چگونه پیش می‌رود؟ تجربه ماساژ درمانی سوئدی با یک دراز کشیدن بر روی شکم با تنی نیمه برهنه آغاز می‌شود. برای حفظ حریم خصوصی یک حوله بر روی افراد انداخته می‌شود. درمانگر ماساژ سوئدی با استفاده از تکنیک‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، پروسه ماساژ را پیش می‌برد و پشت، گردن، بازوها و پاهای فرد را ماساژ می‌دهد. در این جلسه حتما به درمانگرتان علایق خود و مواردی که آن‌ها را دوست ندارید انجام شود، بگویید. همچنین در مورد فشارها و حرکات اعمال شده باز خورد خود را به گوش درمانگر برسانید.

ماساژ سنگ داغ

کاشت موی زنده و طبیعی

ماساژ سنگ داغ، ماساژ تخصصی است که در آن درمان با استفاده از سنگ های صاف، گرم و با قرار دادن آن ها بر روی بدن انجام می شود. گرما می تواند آرامش بخش باشد و به گرم کردن عضلات سفت کمک کند به طوری که درمانگر می تواند عمیق تر، با سرعت و دقت بیشتری کار خود را انجام دهد.

این ماساژ به سرعت در حال پیشرفت است و می تواند در آینده ای نزدیک پر مخاطب ترین ماساژ شود. بسیاری از مردم، سنگ های داغ رابرای آرامش و تمرکز اعصاب مفید میدانند. برخی هم اثرات معنوی سنگ را برای ذهن روح مفید میدانند. ماساژ سنگ برای انسان های با طبع سرد مناسب است. همچنین برای افرادی که تنش عضلانی دارند، اما ترجیح میدهند ماساژ سبک بگیرند مناسب است. حرارت عضلات را شل کرده و اجازه میدهد که درمانگر روی عضلات بدون استفاده ازفشار عمیق کار کند. گرما و وزن سنگ ها تاثیر بسزایی در نرم شدن بافت اسپاسم شده دارند و برای همین در درمان از آن ها استفاده میشود. دلیل دیگر استفاده از این سنگ ها را انتقال انرژی آن به بدن میدانند.

سنگ ها بدون حركت روي نقاط كليدي بدن گذاشته ميشود تا گرماي آن اثر خود را اعمال نمايد يعني افزايش گردش خون در ناحيه و تراپيست ميتواند دراين حال عضلات عمقي تر را ماساژ بدهد همچنین انجام ماساژ به وسيله سنگ يعني لغزاندن سنگ روي بدن و ناحيه تحت درمان كه با انجام اين كار تاثير حرارت سنگ بر روي بدن بيشتر ميشود، امکان پذیر است.

فواید ماساژ (سنگ داغ) برای بهبود گردش خون:

در ماساژ سنگ داغ با قرار گرفتن سنگ های داغ روی بدن به تدریج که گرمای حاصله از سنگ داغ به بافت های عمیق تر بدن نفوذ میکند رگ های خونی باز می شوند و در نتیجه بهبود گردش خونی حاصل میشود. گسترش گردش خون باعث رسیدن اکسیژن به ماهیچه ها میشود و در نتیجه دردها و گرفتگی های بدن از بین میروند.

فواید ماساژ (سنگ داغ) برای آرامش ذهنی (mental benefits):

آرامش و ریلکسی که در ماساژ سنگ داغ حاصل میشود به علت رها شدن استرس ها و تنش های ذهنی است. ماساژ سنگ داغ همچنین به شما کمک میکند تا به راحتی با تشویش و اضطراب و آشفتگی و افسردگی مبارزه کنید. خیلی از افراد در هنگام گرفتن ماساژ سنگ داغ به خواب شیرین و عمیقی فرو میروند که به علت دور شدن استرس پیش میاید.

فواید ماساژ (سنگ داغ) برای آزاد سازی عضلات (muscle rerelaxation):

گرمای سنگ های داغ ماساژ به ماساژور کمک میکند که روی عضلات اسپاسم شده عمقی تر به طور موثرتر و با نفوذتر کار کند. عضلات اسپاسم شده مانع روند ماساژ هستند، پس چنانچه عضلات دچار سفتی یا خشک شدگی شدیدی هستند ماساژ با سنگ های داغ عضلات منقبض و خشک شده را آزاد کرده و ریلکسی فوق العاده ای را ایجاد میکند.

همچنین استرس بالا، درد پا، گردش خون ضعیف، درد سیاتیک، بی خوابی، افسردگی، اضطراب، گرفتگی، سردرد، گردن وشانه درد، کمر درد، آرتروز را از بین میبرد.

ماساژ کف پا

ماساژ کف پا

وقتی موضوع سلامتی است، دوست دارم مسئول بدن خود باشم اما هرگز به ما گفته نشده است که کلید حفظ سلامت در واقع ممکن است در پای ما باشد. "اگر پاهای شما سالم نباشد، بر عملکرد و زندگی شما اثر می گذارد.

رفلکسولوژی:

رفلکسولوژی را می توان برای از بین بردن درد تمام نقاط بدن استفاده کرد، برای بهبود درد نفید است. چنانچه پیش از این هم در بخش سلامت نمناک گفتیم "طبق اصول رفلکسولوژی، در ناحیه پاها مناطقی وجود دارد که به غدد، اندام، قسمت ها و سیستم های بدن مربوط می شود.

یک نگاه ساده به پاهای خود بیاندازید متوجه خواهید شد که هر قسمت از پای شما به بخشی از بدن متصل است، فقط باید بدانید کدام بخش را ماساژ دهید ؛ این روش برای تسکین درد و سلامت بدن بسیار مفید است و در حالی که این روش هرگز نیاز به دارو ندارد، بهتر است یک بار آن را امتحان کنید - بدون درد است و مطمئنا کمک کننده می باشد. با توجه به عمل باستانی رفلکسولوژی، هر یک از مناطق مختلف در پایین پاهای شما مربوط به بخش های خاصی از بدن است ؛ با ماساژ دادن هر منطقه و استفاده از فشار مستقیم با انگشتان دست خود، می توانید درد را از بین ببرید و سلامت را برای اندام ها، غدد و قطعات بدن ارتقاء دهید.

11 قسمت از پاها برای ماساژ با هدف درمان بیماری ها

ماساژ پاها برای سر

با توجه به رفلکسولوژی، راهنمایی های پا به طور مستقیم به سر و مغز متصل می شود ؛ ماساژ انگشتان پا می تواند به کاهش سردردها کمک کند و می تواند تاثیر مثبت بر سلامت کلی مغز شما، از جمله افزایش تحریک مغزی داشته باشد.

بهبود سلامت چشم با ماساژ پاها

سلامت چشم می تواند شامل انواع مختلفی از مسائل، از جمله مشکل بینایی، درد و قرمزی باشد.ماساژ دادن یا فشار دادن ناحیه پا که درست زیر انگشتان دوم و سوم است، می تواند به شدت برای افرادی که از مشکلات چشم رنج میبرند، سودمند باشد.رفلکسولوژی ها ارتباط مستقیم بین این ناحیه پا و چشم را گزارش می کنند.

ماساژ پاها برای بهبود روده کوچک

اندام بعدی که می تواند از ماساژ پا استفاده کند، روده کوچک است ، به سادگی ماساژ ناحیه بین پاشنه و قوزک پای را برای بهبود هضم و یک روشی سالم تر امتحان کنید. این ممکن است برای کسانی که از گاز معده شدید یا سوء هاضمه رنج می برند، مفید باشد.

ارتباط ماساژ پاها به ریه ها

کمر درد را با ماساژ پاها درمان کنید

ماساژ پاها برای رفع درد گردن

رابطه ماساژ پاها با قلب

رفع درد زانو با ماساژ پاها

بهبود معده با ماساژ پاها

ماساژ پاها برای تیروئید

بهبود کبد با ماساژ پاها

ماساژ سر و صورت

ماساژ سر و صورت

کلینیک ایرانیان

ارومیه خیابان استادان

خدمات کلینیک ماساژ ایرانیان

خدمات کلینیک ماساژ ایرانیان

ماساژ سوئدی

ماساژ سنگ داغ

آروما ماساژ

هربال کمپرس

vip ماساژ

ماساژ موضعی

ماساژ سر و صورت

از ساعت 8 الی 16:30 بانوان

از ساعت 17 الی 23 آقایان

خیابان استادان – روبروی بانک شهر

09352323803

04433439828

بمدیریت امیر اسم حسینی

تخفیف 15 درصدی برای مراجعه کنندگان با رزرو قبلی

.

هربال کمپرس

هربال کمپرس

پیشینه ی ماساژ کمپرس گیاهی ((هربال)) به زمانی باز می گردد

که انسان برای نخستین بار با اثرات شفابخشی گیاهان آشنایی یافت

ما نیز این دانش عظیم را از پنج هزار سال پیش تاکنون به صورت سینه به سینه از اجدادمان به ارث برده ایم.

بسته های گیاهی ماساژکمپرس گیاهی می تواند به صورت سرد و گرم مورد استفاده قرار گیرند

که به شرایط جسمانی و در برخی موارد به سلیقه افراد بستگی دارد

تکنیک های ابتدایی ماساژکمپرس گیاهی مشابه با ماساژ سوئدی می باشد

و استفاده از بسته های گیاهی با خواص مختلف متمایز کننده ی دو نوع ماساژمذکور می باشند

کلینیک ماساژ ایرانیان بر این باور است که گیاهان می توانند

زیبایی، جوانی ، حیات و سلامتی فوق العاده ای در طول عمر

برای افراد فراهم آورد گیاهان در مناطق استوایی

به علت شرایط خاص این مناطق اغلب دارای خصوصیات ویژه و منحصر به فردی هستند

و فواید متعدد تسکینی و آرامش بخشی و … دارند

به عنوان مثال یک نوع معجون گیاهی خاص در تایلند به نام ^مادر و دختر^ وجود دارد

که به منظور تقویت جوانی از آن استفاده می شود تایلندی ها معتقدند استفاده از این گیاه باعث می شود مادران به جوانی دخترانشان به نظر آیند .

در ماساژکمپرس گیاهی یا هربال از یک نوع بسته گیاهی کمپرس شده استفاده می شود

که انواع گیاهان مفید مناطق استوایی با هدف خاص در آن متراکم شده اند

ماساژکمپرس گیاهی در واقع ترکیبی از ماساژ سنتی تایلندی و ماساژ گیاهی می باشد .

ماساژ کمپرس گیاهی در زودودن خستگی و تسکین و آرامش بخشی و بهبود جریان خون تاثیرات معجزه اسایی دارد

.

ماساژ آروماتراپی

ماساژ آروماتراپی

تاریخچه ماساژ آروما :.

گذشته این ماساژ بر میگردد به ۶ هزار سال پیش که مصریان ، هندو ها ، یونانی ها از آروماتراپی استفاده می کردند .

آنها از روغن هایی که دارای بوی خوش و عطر هستند در تهیه لوازم آرایشی و دارو و حتی عطر استفاده می کردند .

روغن اسطوخودوس باعث تسکین درد و بهبود زخم آن شیمیدان فرانسوی شد که می توانیم بگوییم که آروما وارد طب

پزشکی شد .

ریشه ماساژ آروماتراپی بر می گردد به ماساژ تایلندی که از روغن های معطر برای ماساژ عضلات ستفاده می شود .

چگونگی تاثیر آن بر طب پزشکی :

سپس او شروع به بررسی موادی که این روغن ها را تشکیل داده کرد و نتایجی از این بررسی ها به دست آورد .

این نتایج را روی سربازان جنگ جهانی اول برای بهبود یافتن مواردی چون سوختگی ها و عفونت ، قانقاریا بررسی کرد .

در نتیجه علم آروما یا بهره گیری از روغن ها و مواد معطر در سال ۱۹۲۸ به ثبت رسید .

روغن های این ماساژ :

مناطق استوایی دارای گل ها و شیره درختان و روغن های معطر سرشاری ست که خواص درمانی و تسکینی بسیاری دارند .

این روغن ها دارای خاصیت های زیادی از قبیل آرامبخشی ، ضد میکروبی و مسکنی برالی بهبود درد ها هستند که یک انتخاب عالی برای

استفاده در ماساژ هستند .

از فواید ماساژ آروماماساژ آروما:

هنگامی که شما از این ماساژ استفاده می کنید میزان گردش خون شما افزایش پیدا می کند .

و با بالا رفتن این میزان ، سموم از بدن دفع می شوند که دلیلی برای بهبود بیماری ها می باشد .

حال با بالا رفتن گردش خون ، روغن بیشتری را پوست فرد ماساژ گیرنده جذب می کند .

که این روغن های معطر داخل بافت های بدن می روند و خاصیت درمانی دارند.

به عنوان مثال ریحان وو پونه که گیاهان معطر خوش بویی هستند خاصیتی معجزه آسا برای درمان عفونت دارند .

این ماساژ ضد افسردگی ست و استرس را کاهش می دهد جوری که هنگام انجام ماساژ حالت خواب به شما دست می دهد .

.

تماس سریع
0%
0%

0% تخفیف ویژه